Мужская мода осень-зима 2014-2015
Новости ТВ
Загрузка...
 
Новости
Главная arrow Новости arrow 6 ознак справжнього альфа-самця!
6 ознак справжнього альфа-самця! Печать E-mail
У тваринному світі альфа-самець - сильний і сміливий, ну а в світі чоловіків альфа-самець - це щось більше. Його характерні ознаки беззаперечно привертають увагу жінок, допомагають будувати кар'єру та легко йти по життю. А ще, знаючи ці характеристики «альфи», їх можна вдало «прокачати» в собі та отримати вагомі «дивіденди» у вигляді успіху у кар'єрі, інтересу протилежної статі і тотальної впевненості у собі.
 
00000000000000000000000000000000_7aaaacaman1
 
1. Лідерські якості. Одна з яскравих ознак самця - це вміння завжди вести інших за собою, а не просто слідувати. І, зрозуміло, нести за це відповідальність. Удосконалювати в собі лідера можна щодня - в офісі, у спілкуванні з партнерами по бізнесу чи друзями. Філософія проста: надихати інших, а не чекати, коли до самого прийде натхнення.
 
2. Він - справжній. Непідробність є однією з важливих ознак справжнього чоловіка. Він не «вдає» з себе вигаданого персонажа, не боїться бути самим собою. Прагнення до справжності й оригіналу проглядає навіть у виборі парфуму. Нехай це буде перевірена класика Hugo Boss Boss Bottled United, яка як раз таки й створена для справжнього альфа-чоловіка 21 століття.
 
3. Оптимізм. Альфа-самець - не плаксій. Він завжди концентрується на позитиві. Він розуміє: щоб досягти успіху, необхідно позитивне ставлення до ситуації та життя в цілому. Не дарма кажуть: чоловікові потрібна справжня сила, щоб у цинічному світі залишатися оптимістом.

4. Індивідуальний стиль.
Альфа-самці мають свій власний стиль. І це стосується не тільки вбрання, але й поведінка у суспільстві, образу в цілому. Його «лук» не перевантажений яскравими деталями, а на голові (як і в голові) - ідеальний порядок. Допоможе підкреслити зачіску структуруючий вicк для волосся Schwarzkopf Professional 3D MEN, і укладка триматиметься протягом усього дня.
 
5. Врівноваженість та спокій. Тип чоловіка «альфа» щиро вважає, що емоційними та хаотичними дозволено бути жінкам. Навіть у кризові моменти вони реагують на події стримано, без паніки і стрибків емоцій. Як цьому навчитися? При найменшій стресовій ситуації треба завжди зберігати залізний спокій, не підвищувати голос і градус емоцій. Крок за кроком, і ця стриманість прийде в кризові моменти життя.

6. Акуратність у словах, вчинках, зовнішності. Такі чоловіки продумують кожен свій крок, але при цьому не уникають зорового контакту. Це читається в найменших дрібницях: за акуратність обличчя відповідає електробритва Philips серії Shaver Series, а за акуратність в діях - завжди продуманий план рішень і ряд конкретних альтернатив. За цю надійність чоловіка з ознаками «альфа» так поважають дами!

Може здатися, що «альфа» занадто жорсткий та безкомпромісний, але це далеко не так. У його відносинах з партнерами немає скандалів і драм, є спокійне обговорення проблеми і пошук вірних рішень. А, якщо він віддається щирої радості, знайте - він абсолютно щасливий!


  6 ознак справжнього альфа-самця! , 0 из 0 всего 0 голосов
Понравилась статья?
( 0 Голосов )
Читайте на Goldenman.com.ua: Закрыть Наверх